Yenimahalle Resim Kursu / Dersi

Ankara Yenimahalle ilçesinde ki en iyi Resim Kurs Merkezini arıyorsanız, Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulu olan Senkron Müzik’in Batıkent Şubesi, sizin için kesinlikle doğru adres olacaktır.

Resim kurslarımız olarak; çok çeşitli çizim ve boyamalarla, öğrencilere hem pratik bir rehber hem de bilgilendirici bir bakış açısı, her seviyeye geleneksel ve çağdaş stilleri keşfetme fırsatı sunuyoruz.

Resim derslerimiz, herkesin kişisel yaratıcı hedeflerini gerçekleştirmesine ve içinde ki sanatçı ruhunu ortaya çıkarmasına yardımcı olacak şekilde planlanmıştır.

Alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından öğrencilere çizgi, gölgeleme, renk karıştırma, kompozisyon ve ölçek gibi temel çizim ve boyama teknikleri öğretilir. İlk önce farklı geometrik şekiller ve nesneler çizmeyi öğrenerek bir form anlayışına ulaşılır. Daha sonra resme ilk adım atılarak ve renk karıştırma teknikleri, renk değerleri ve boyama uygulama teknikleri öğretilecek şekilde derslerimiz programlanmaktadır.

Yenimahalle Resim Kursumuzda yağlı boya, akrilik resim, sulu boya gibi malzemelerin yanı sıra, Çizim Kursu sırasında karakalem, kurşun kalem ve pastel kalem gibi malzemelerin kullanımı öğrenip pratik yapabilirsiniz…

Yenimahalle Resim Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kursu Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA Resim TANITIM DERSLERİMİZE KATILMANIZ MÜMKÜNDÜR

Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılarak Yenimahalle Resim Kursu Tanıtım Dersini deneyimleyebilirsiniz. Ankara Yenimahalle Resim Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.    Yorum Yazın