Yenimahalle Keman Kursu / Dersi

Ankara Yenimahalle ilçesinde en iyi keman dersini arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Amacımız eğlenceli, enerjik ve sıcak bir ortamda en kaliteli eğitimi sunmaktır. Yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar tüm seviyeler için keman dersimiz mevcuttur. Her yaştan öğrenciye müzik hakkında bilgi edinme, keman çalma ve müzikten keyif alma konusunda yardımcı oluyoruz. Keman öğretmenlerimizin her biri, öğrencilerimizin keman çalma potansiyellerini gerçekleştirirken mümkün olan en iyi keman eğitimini almalarını sağlamaktadır. Derste kişiye göre benzersiz öğretim stillerini ve deneyimlerini gösterilmektedir.

Her yaşta ve her seviye de Keman çalmak; bireyin heyecan verici yeni bir hobiye başlamasına, yeni bir beceri edinmesine ve kemanda özgüven kazanmasına yol açacaktır. Senkron Müzik olarak sizin müzikal yolculuğunuzun bir parçası olmayı çok isteriz.

Keman eğitimlerinde eğer ilgili kişinin yeteneği var ise 5-6 yaş aralığı keman eğitimine başlama yaşı olarak kabul edilir. Keman çalmak için ideal bir yaş aralığı yoktur. 7 ‘den 70’ e herkes keman eğitimi alarak , keman çalabilir.

Yenimahalle Keman Kurslarımız Ankara Batıkent Şubemizde M.E.B. Onaylı Kurs  Programlarımızla mevcuttur.

Yenimahalle M.EB. Onaylı Keman Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz Hobi olarak da programlarına devam edebime imkanları vardır…

Yenimahalle Keman Kursu / Dersi Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Keman Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Keman Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Keman Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da Keman eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir

Yenimahalle Keman Dersi – Kursumuz her yaşta ve her seviye de bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla keman derslerimiz devam edilebilmektedir.

Yenimahalle Keman Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Yenimahalle Keman Dersi – Kursumuz bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla derslerimiz devam edilebilmektedir.

Yeni Keman Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçenize uygun ve indirimli Keman alabilme şansı olacaktır. Ayrıca evinde keman bulunmayan öğrencilerimiz randevu alması durumunda keman Odalarımızda ücretsiz bir şekilde çalışma imkanı sunulmaktadır

MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kursu Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA Keman TANITIM DERSLERİMİZE KATILMANIZ MÜMKÜNDÜR

Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılarak yenimahalle Keman Tanıtım Dersini deneyimleyebilirsiniz. Ankara Yenimahalle Keman Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.    Yorum Yazın