Ümitköy Piyano Kursu / Dersi

Ankara Çankaya ilçesinde Ümitköy Çayyolu Bölgesinde Piyano dersi arıyorsanız Senkron Müzik Ümitköy Şubemizde piyano eğitimi alabilirsiniz. Ümitköy şubemizde piyano eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz istedikleri gün ve saat de piyano kursu alabilmektedirler.. Eğitim müfredatımız her yaş ve her seviyedeki öğrenciye göre düzenlenmiştir. İlgi ve algı düzeyine göre 4 yaşından itibaren piyano eğitimlerimize notalı eğitim metoduyla başlanmaktadır.

Piyano Kursu Eğitimine başlamadan önce gerçekleştirdiğimiz ücretsiz tanıtım derslerimize katılarak eğitmenlerle tanışma ve programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilme imkanınız vardır.

Evine yeni Piyano Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçelerine göre uygun ve indirimli piyano alabilme şansı olacaktır. Bu süreçte evinde piyanosu olmayan öğrencilerimiz ise Kurs merkezlerimize gelerek ücretsiz piyano çalışma imkanı tanınmaktadır.

Ümiköy Piyano Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Ümitköy Piyano Kursu Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Piyano Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Piyano Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Piyano Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da piyano eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

İleri düzey Piyano Programlarımız ise ;
Diploma Programlarımıza katılarak  Piyano Kursu Branşından Öğretmenlik Diploma Programıyla veya Konservatuvar düzeyinde Performans, Bestecilik Diplomalarıyla 2. Üniversite Bitirme imkanınız olacaktır.
Ankara Piyano Kursu
*Piyano kursu fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan mail adresimize ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilir. Ümitköy şubemize  misafir olarak Ankara Ümitköy Piyano Kursu fiyatlarımız ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

2024 – 2025 Yılı Ankara Ümitköy Piyano Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın