Piyano Kursu

PİYANO DERSİ ANKARA

 

Ankara  Piyano Kursu Eğitimlerimiz Hakkında  ;  Kızılay ,Yıldız , Batıkent , Ümitköy  , OneTower Şubelerimizde mevcuttur; Piyano Derslerimiz Başlangıç aşamasında duruş tutuş ön  plandadır, amaç doğru basan parmaklar ve doğru açıda parmaklara destek olan elleri ,şimdiye kadar tanımadıkları bir eğlenceye karıştırmak.Orta DO pozisyonunu esas alarak başlangıç yapılır öncelik dar alanda kısa paslaşmalarla elleri ısındırmak.Piyanoyu tanımaya başlayınca eller,alıp başını 88 tuşun her birini tanımak istiyor. Etüdlerle,gamlarla destekleyip başlıyoruz minik minik parçaları çalmaya.Derken bir bakmışsınız tuşların efendisi olmuşsunuz.

piyano dersi ankara

Ankara da Piyano kursu’na yeni başlayıp henüz enstrümanını almamış öğrencilerimize,müzik eğitim merkezimiz randevu alarak ,piyano odalarını ücretsiz olarak temin etmektedir.Piyano Kursu  eğitimini doğru zamanda, doğru kişilerden, doğru yöntem ve materyalle almaya başlayan istekli bir öğrencinin, kişisel gelişimine önemli bir katkı sağlandığı açıktır.Piyano kursu veya eğitimin de öncelikle amacımız küçük yaşlarda ki bireyler de enstrümanı sevdirmeye çalışıp, müzik duygusunu geliştirmeye çalışmaktır. 

 

Hiçbir zaman geç değil! siz ya da çocuğunuz için sanatı daha fazla ertelemeyin…
 
Ayrıca evine Yeni Piyano Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçenize uygun ve indirimli piyano alabilme şansı olacaktır.
Not: Derslerimiz bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla derslerimiz devam edilebilmektedir.
NOT :  Piyano Kursu Sertifika Programı’nın Tüm Kurlarını Tamamlayan Kursiyerlerin Kazandığı Kurs Bitirme Belgesi ; Usta Öğreticilik düzeyinde olup , Konservatuvar Lise Mezuniyeti veya Güzel Sanatlar Lisesi Mezuniyet denkliğindedir.
Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ YARIM SAATLİK TANITIM  Piyano Kursu / Dersi ALMANIZ MÜMKÜNDÜR
Not: Tüm Şubelerimizde (  Kızılay ,Yıldız , Batıkent , Ümitköy  , OneTower )Ücretsiz Piyano Çalışma İmkanı Sağlanmaktadır.
Piyano Kursu , Ücretsiz Deneme Dersi Ön Kayıt Formu için Tıklayınız
KurumumuzLondon College of Music”in
Ankara’daki Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezidir.

London College of Music ( LCM )

Öğrenci seviyesine göre öğretmenin tespit ettiği dereceden başlayabilir. LCM Programımız ile Grade 8 mezunu, tüm dünyada geçerli müzik lisesinden mezun  olabilme imkanınız olacaktır.
İleri düzey Programlarımız ise ;
Diploma Programlarımıza katılarak  Piyano Kursu Branşından Öğretmenlik Diploma Programıyla veya Konservatuvar düzeyinde Performans, Bestecilik Diplomalarıyla 2. Üniversite Bitirme imkanınız olacaktır.
*Piyano kursu fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan mail adresimize ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilir ya da  Kızılay , Yıldız, Batıkent , Ümitköy , OneTower şubelerimize  misafir olarak Ankara Piyano Kursu fiyatlarımız ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

 

2022 – 2023 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Piyano Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.  4 Tane Yorum

  • Sinem
   Yayınlandı Aralık 21, 2018 8:35 am 7Likes

   Oğlum 4 yaşında piyano için uygunudur kaç yaş aralığı ve oneriyorsunuz

   • admin
    Yayınlandı Aralık 26, 2018 9:39 am 1Likes

    Piyano Eğitimine 4 Yaşından itibaren başlanmaktadır. Öğrencinin müzikal algısı ve motor becerilerinin gözlemlenmesi gerekmektedir. Ücretsiz Tanışma Dersinde Piyano Eğitmenlerimizin onay vermesi durumunda derslere başlanmaktadır. Uygun olmaması durumunda okul öncesi müzik eğitimi programımız olan ORff Eğitimiyle öncelikle derslere başlanması gerekmektedir.

  • MJ
   Yayınlandı Nisan 26, 2020 1:25 pm 0Likes

   Merhaba.

   Kızı (6 yaşında) yaz aylarında Org derslerine kaydetmek istiyorum. Ne ücretleri lütfen?
    Bana ne tür bir Org almamız gerektiğini önerebilir misin? uygun fiyatlı bir şey istiyoruz, böylece kızımız evde derslerden sonra pratik yapabilir. teşekkürler ve saygılar

  • DK
   Yayınlandı Ekim 11, 2021 8:00 am 0Likes

   Oğlumuz 5 yaşındayken yazdırdık piyano kursuna, 2 senedir de devam etmekte. El-göz koordinasyonu gelişimi açısından çok faydalı, çocuğunuz çalarken siz de öğreniyorsunuz. Uzaktan eğitim sürecinde de görüntülü devam etmiştik derslere. Kurumdan ve Rabia Hocamızdan çok memnunuz, tavsiye ederiz düşününlere.

  Yorum Yazın

  20 − eight =


  hit counter