Ukulele Kursu

UKULELE DERSİ ANKARA

 

Ukulele Kursu Ankara Eğitimi Ankara da ; Kızılay ,Yıldız ,  Ümitköy , OneTower Şubelerimizde mevcuttur; Ukulele Hawaii müzikleri için özel geliştirilmiş bir enstrümandır. Gitarın küçüğü olarak düşünülse de aslında sistemi gitardan farklıdır ve 4 tellidir. Soprano, alto , tenor, bariton, bass olmak üzere 5 türü vardır. Bariton dışındaki türlerinin akort sistemi tamamen aynıdır.

  • Fiziksel olarak herhangi bir engeli bulunmayan tüm bireyler Ukulele çalabilir. Düzenli ve doğru metod ile iyi bir eğitmenle çalışıldığı sürece Ukulele öğrenmenin önünde hiçbir engel yoktur. Yaş sınırı olarak kas yapılarının biraz daha güçlenmiş olması için minimum 4 yaşında itibaren öğrenci kabul etmekteyiz.
  • ukulele kursu
  • Öğrenme süresi kursa gelen kişiye ve hedefe göre farklılık gösterebilir. Derslere düzenli katılım, verilen ödev ve egzersizlerin zamanında yapılması öğrenimi hızlandıran temel etkenlerdir. Öte yandan belli sayıda parça çalmak benim için yeterli olacaktır diyen bir kişi ile, duyduğum her parçayı çalmak istiyorum diyen kişinin öğrenme süresi farklı olacaktır. Detaylı bilgi almak istiyorsanız, ücretsiz deneme derslerimize katılıp bilgi alabilirsiniz.
 Not: Ukulele Dersi – Kursumuz bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla derslerimiz devam edilebilmektedir.
Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ YARIM SAATLİK TANITIM Ukulele Kursu Dersi ALMANIZ MÜMKÜNDÜR

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

2023 – 2024 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Ukulele Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.
Ukulele Kurslarımızın Aylık Kurs ücretini öğrenmek için Şubelerimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz..    Yorum Yazın