Piyano Kursu / Dersi Batıkent

Piyano Kursu Batıkent Ankara Şubemizde M.E.B. Onaylı Kurs  Programlarımızla mevcuttur.
M.EB. Onaylı Piyano Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz Hobi olarak da programlarına devam edebime imkanları vardır…

Piyano çalmak için belli bir yaş aralığı bulunmamaktadır.Piyano çalmak için yetenekten ziyade ; ilgi ve istek piyano çalmada çok daha önemlidir.

Piyano Kursu / Dersi Batıkent şubemizde bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla derslerimiz devam edilebilmektedir.
Evine Yeni Piyano Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçenize uygun ve indirimli piyano alabilme şansı olacaktır. Ayrıca evinde piyanosu bulunmayan öğrencilerimiz randevu alması durumunda Piyano Odalarımızda ücretsiz bir şekilde çalışma imkanı sunulmaktadır.

Senkron Müzik ve Sanat Kursu Resmi İnstagram Sayfamız İçin tıklayınız !!!

MEB Özel Senkron Müzik Kursu ,  MEB Özel Yıldız Senkron Müzik ve Resim Kursu ile MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ TANITIM Piyano DERSLERİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR
Ankara Piyano Kursu
Ücretsiz Piyano Kursu Deneme Dersi Ön Kayıt Formu için Tıklayınız
Ayrıntılı Bilgi İçin ; 0312 251 49 19

Yorum Yazın