Yenimahalle Piyano Kursu / Dersi

Ankara Yenimahalle ilçesinde Piyano dersi arıyorsanız Senkron Müzik Batıkent Şubemizde eğitimlerimiz devam etmektedir. Eğitim müfredatımız her yaş ve her seviyedeki öğrenciye göre düzenlenmiştir. Nesillerdir piyanistler için başarılı olduğu kanıtlanmış yöntem ve teknikleri kullanarak piyano tekniğinizi ve müzikal anlayışınızı sağlam bir temel üzerine inşa etmenize için piyano dersi almanızda fayda vardır.

Piyano çalmak bireysel ihtiyaçlarınızın beslenmesine ve anlaşılmasına izin verir. Piyano eğitimine başlayanlar; sevdikleri parçaları öğrenmek veya kendi yaptıkları müzikleri yazabilmek isteyen öğrencilerin yanı sıra ileri düzey öğrenciler ve profesyonellere yönelik eğitimlerimiz için Piyano kurslarımıza katılabilirsiniz. Yenimahalle Piyano Kurslarımız Ankara Batıkent Şubemizde M.E.B. Onaylı Kurs  Programlarımızla mevcuttur.

M.E.B. Onaylı Piyano Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebimektedir.

Yenimahalle Piyano Kursu / Dersi Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Piyano Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Piyano Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Piyano Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da piyano eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir

Yeni Piyano Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçenize uygun ve indirimli Piyano alabilme şansı olacaktır. Ayrıca evinde Piyano bulunmayan öğrencilerimiz randevu alması durumunda Piyano Odalarımızda ücretsiz bir şekilde çalışma imkanı sunulmaktadır

Yenimahalle Piyano Dersi – Kursumuz her yaşta ve her seviye de bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla piyano derslerimiz devam edilebilmektedir.

Yenimahalle Piyano Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kursu Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Ankara Piyano Kursu

Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ SAATLİK Piyano DERSLERİMİZE KATILMA İMKANINIZ MÜMKÜNDÜR

Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılarak Piyano tanıtım dersini deneyimleyebilirsiniz. Ankara Yenimahalle Piyano Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.    Yorum Yazın