Ümitköy Bateri Kursu / Dersi

Ankara Çankaya ilçesinde Ümitköy Çayyolu Bölgesinde Bateri dersi arıyorsanız Senkron Müzik Batıkent Şubemizde bateri eğitim alabilirsiniz. Batıkent Şubemiz Ümitköy’e 15 Dakika’lık mesafe de olup , Çayyolu şubemiz faaliyete geçene kadar isteyen öğrencilerimiz Batıkent şubemizde eğitimlerine devam edebilmektedirler.. Eğitim müfredatımız her yaş ve her seviyedeki öğrenciye göre düzenlenmiştir. İlgi, algı ve ritm düzeyine göre 4 yaşından itibaren bateri eğitimlerimize notalı eğitim metoduyla başlanmaktadır.

Ümitköy Bateri Kursu Eğitimine başlamadan önce gerçekleştirdiğimiz ücretsiz tanıtım derslerimize katılarak eğitmenlerle tanışma ve programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilme imkanınız vardır.

Evine bateri alamayan öğrencilerimiz Bu süreçte Kurs merkezlerimize gelerek ücretsiz bateri çalışma imkanı tanınmaktadır.

Ümitköy Bateri Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

M.E.B. Onaylı ve LCM Bateri Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Bateri Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Bateri Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet hakkı kazanabilirler. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

İleri düzey Bateri Programlarımız ise ;
Diploma Programlarımıza katılarak  Bateri Kursu Branşından Öğretmenlik Diploma Programıyla veya Konservatuvar düzeyinde Performans, Bestecilik Diplomalarıyla 2. Üniversite Bitirme imkanınız olacaktır.
Ankara Bateri Kursu
*Ümitköy Bateri kursu / dersi fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan mail adresimize ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilir Batıkent şubemize  misafir olarak Ankara Ümitköy Bateri Kursu fiyatlarımız ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
2020 – 2021 Yılı Ankara Ümitköy Bateri Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın

    sixteen − three =


    hit counter