Ümitköy Bale Kursu / Dersi

Ankara Çankaya ilçesinde Ümitköy Çayyolu Bölgesinde Bale dersi arıyorsanız Senkron Müzik Batıkent Şubemizde Bale eğitim alabilirsiniz. Batıkent Şubemiz Ümitköy’e 15 Dakika’lık mesafe de olup , Çayyolu şubemiz faaliyete geçene kadar isteyen öğrencilerimiz Batıkent şubemizde eğitimlerine devam edebilmektedirler.. Eğitim müfredatımız her yaş ve her seviyedeki öğrenciye göre düzenlenmiştir. İlgi, algı ve ritm düzeyine göre 3 yaşından itibaren Bale eğitimlerimize başlanmaktadır.

Ümitköy Bale Kursu Eğitimine başlamadan önce gerçekleştirdiğimiz ücretsiz tanıtım derslerimize katılarak eğitmenlerle tanışma ve programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilme imkanınız vardır.

Ümitköy Bale Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

M.E.B. Onaylı Bale Programımız 3 seviyeden ve farklı Aşamalardan Oluşmaktadır. Hazırlık Seviyesi , Temel Bale Seviyesi ve İleri seviye Bale Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Bale Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet hakkı kazanabilirler. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

*Ümitköy Bale kursu / dersi fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan mail adresimize ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilir Batıkent şubemize  misafir olarak Ankara Ümitköy Bale Kursu fiyatlarımız ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ankara Bale Kursu
2021 – 2022 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Ümitköy Bale Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın

    fourteen + 17 =


    hit counter