Keman Kursu / Dersi Batıkent

Keman Kurslarımız Ankara Batıkent Şubemizde M.E.B. Onaylı Kurs  Programlarımızla mevcuttur.

M.EB. Onaylı Keman Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz Hobi olarak da programlarına devam edebime imkanları vardır…

Kemana başlama yaşı ; okuma yazmayı öğrendikten sonra çocuğun enstrüman çalması daha doğru olacaktır. Keman çalmak disiplin ve sabır isteyen bir enstrüman olduğu için çocuğun okul disiplinine alışmış olması gerekir ki enstrümanında daha düzgün bir şekilde ilerletebilir.

Keman Dersi – Kursumuz bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla derslerimiz devam edilebilmektedir.

Yeni Keman Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçenize uygun ve indirimli Keman alabilme şansı olacaktır. Ayrıca evinde keman bulunmayan öğrencilerimiz randevu alması durumunda keman Odalarımızda ücretsiz bir şekilde çalışma imkanı sunulmaktadır

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

MEB Özel Senkron Müzik Kursu ,  MEB Özel Yıldız Senkron Müzik ve Resim Kursu ile MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ YARIM SAATLİK TANITIM Keman DERSLERİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR
Ücretsiz Deneme Dersi Ön Kayıt Formu için Tıklayınız
Ayrıntılı Bilgi İçin ; 0312 251 49 19

Yorum Yazın