Çayyolu Piyano Kursu / Dersi

Ankara Çankaya ilçesi Çayyolu bölgesinde Piyano Eğitimi arıyorsanız ; Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulları Senkron Müzik Batıkent Şubesinde Piyano Eğitimi alabilirsiniz. Batıkent Şubemiz Çayyolu’na 15 Dakika’lık mesafe de olup , Çayyolu şubemiz de eğitim-öğretime başlayana kadar isteyen öğrencilerimiz Batıkent şubemizde eğitimlerine devam edebilmektedirler.. Bire Bir piyano dersleri, muhtemelen piyano yolculuğunuza başlamanın en etkili yollarından biridir. İyi bir Kurs merkezinde, yapılandırılmış, ilerleyici bir eğitim metoduyla piyano öğrenebilirsiniz. Piyano Ders Programlarımız haftalık bir ders Şeklindedir.

Çayyolu Piyano kurslarımız, piyano çalmak için önceden müzik teorisi bilgisi veya piyano notaları okuma becerisi gerektirmez.. Piyanonun tuşlarını ve her bir tuşun nerede ve hangi nota olduğunu öğrenerek başlayacaksınız. Piyano Eğitiminde dersin en önemli katkı noktası, “önce soruyu sor sonra çal” dır. Notaların, el yerleştirme ve notasyonun temellerini öğrendikten sonra, akorları ve ritimleri öğrenmeye devam etmektedir. Başlangıç seviyesinde, kendinizi rahat hissedene kadar sabırlı olmanızı ve pratik yapmanızda bol bol fayda olduğunu bilerek eğitime devam etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekmektedir..

Piyano Eğitimine başlamadan önce gerçekleştirdiğimiz ücretsiz tanıtım derslerimize katılarak eğitmenlerle tanışma ve programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilme imkanınız vardır.

Ayrıca evine yeni Piyano Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçelerine göre uygun ve indirimli piyano alabilme şansı olacaktır. Bu süreçte evinde piyanosu / enstrümanı olmayan öğrencilerimiz ise Kurs merkezlerimize gelerek Ücretsiz Piyano / Enstrüman çalışma imkanı tanınmaktadır.

Çayyolu Piyano Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

M.E.B. Onaylı ve LCM Piyano Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Piyano Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Piyano Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

İleri düzey Piyano Programlarımız ise ;
Diploma Programlarımıza katılarak  Piyano Kursu Branşından Öğretmenlik Diploma Programıyla veya Konservatuvar düzeyinde Performans, Bestecilik Diplomalarıyla 2. Üniversite Bitirme imkanınız olacaktır.
Ankara Piyano Kursu

*Çayyolu Piyano kursu fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan mail adresimize ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilir Batıkent şubemize  misafir olarak Ankara Çayyolu Piyano Kursu fiyatlarımız ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

2021 – 2022 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Çayyolu Piyano Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın

    nine + 6 =


    hit counter