Çayyolu Bale Kursu / Dersi

Ankara Çankaya ilçesinde Çayyolu Bölgesinde Bale dersi arıyorsanız Senkron Müzik Ümitköy Şubemizde Bale eğitim alabilirsiniz. Ümitköy şubemizde bale eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz istedikleri gün ve saat de bale dersi alabilmektedirler… Eğitim müfredatımız her yaş ve her seviyedeki öğrenciye göre düzenlenmiştir. Tanışma derslerimiz de eğitmenin değerlendirmesi sonucuna göre İlgi, algı ve ritm duygusuna bakılarak 3 yaşından itibaren Bale eğitimlerimize başlanmaktadır.

Ümitköy Bale Kursu Eğitimine başlamadan önce gerçekleştirdiğimiz ücretsiz tanıtım derslerimize katılarak eğitmenlerle tanışma ve programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilme imkanınız olacaktır.

Profesyonel dansçlılar son derece yaratıcıdır ve kendilerini sanatlarına son derece adamışlardır. Bale, son derece rekabetçi bir iştir ve sürekli büyüyen eğlence ve tiyatro endüstrisinin önemli bir parçasıdır. Senkron Müzik ve Sanat Kursları olarak ; bale programlarımızda, öğrencilerin dans becerilerini mükemmelleştirmelerine ve profesyonel dans dünyasına girmeye hazırlanmalarına yardımcı olan yoğun bir eğitim sunar. Bale programlarımız içeriğinde , derinlemesine eğitim ve bol miktarda stüdyo süresi ile becerilerinizi geliştirmeyi amaçlamaktayız. Programlarımız belirli bale türlerine odaklanır ve bu sayede yeni teknikleri uzmanlığınıza nasıl entegre edeceğinizi öğrenme imkanı bulmuş olursunuz.

Çayyolu Bale Kursu / Dersi

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Ümitköy Şubemizde M.E.B. Onaylı Bale Programımız 3 seviyeden ve farklı Aşamalardan Oluşmaktadır. Hazırlık Seviyesi , Temel Bale Seviyesi ve İleri seviye Bale Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Bale Eğitmenliği hakkı kazanabilirler. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

*Çayyolu Bale kursu / dersi fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan mail adresimize ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilir Ümitköy şubemize  misafir olarak Ankara Ümitköy Bale Kursu fiyatlarımız ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

2024 – 2025 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Ümitköy Bale Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın