Çankaya Piyano Kursu / Dersi

Piyano derslerimiz, Ankara Çankaya Bölgesinde Kızılay , Yıldız , Ümitköy Şubelerimizde , ister başlangıç ister ileri seviyeye kadar yetişkinler ve çocuklar için uygun Kurs ücretli piyano dersleri sunmaktayız. Her öğrencinin ihtiyaçlarına göre yapılandırılmış kişiselleştirilmiş bire bir özel piyano dersleri alabilirsiniz.. Öğrencilere klasik, pop, caz ve müzikal tiyatro dahil olmak üzere çeşitli müzik tarzlarında rehberlik ederek onları geliştirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca öğrencilerimizi müzik öğretmenliği ve konservatuvar giriş seçmelerine, müzik okulu sınavlarına hazırlıyoruz. Piyano Derslerimiz Haftada 1 Saat ”50 dakikalık” dersler şeklindedir.. Tüm profesyonel veya amatör olarak piyanoyla ilgilenen öğrenciler, mevcut piyano seviyelerini değerlendirmek ve hedeflerini belirlemek için ücretsiz yaptığımız piyano tanıtım derslerine katılabilirler ..

Çankaya Piyano Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Piyano eğitmenlerimiz, öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre İngiliz, Japon ve Rusça öğretim stillerinin bir karışımını kullanarak potansiyellerini açığa çıkarır ve bu sayede hem piyano teorisinde hem de performansta başarıya ulaşmış olurlar. Bu üç stili birleştirerek, teknik, müzikal ifade, dinamizm ve yorumlama konusunda daha çeşitli bir anlayış sağlamış oluruz.. Öğrencilerimizin başarılarını sergileyebilecekleri ve seyirci önünde performans sergilemeye alışabilecekleri yıllık piyano resitalleri düzenliyoruz. Ayrıca Sertifika ve Diploma programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirme imkanınız elde etmiş oluyorsunuz.

Çankaya Piyano Kursu / Dersi Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Piyano Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Piyano Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Piyano Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da piyano eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir

MEB Özel Senkron Müzik Kursu ,  MEB Özel Yıldız Senkron Müzik ve Resim Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Ankara Piyano Kursu

Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılarak Piyano tanıtım dersini deneyimleyebilirsiniz. Piyano Derslerimiz Kızılay veya Yıldız Şubemizde dir. Ankara Çankaya Piyano Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.

Yorum Yazın