Bateri Kursu / Dersi Batıkent

Bateri Kurslarımız Ankara Batıkent Şubemizde M.E.B. Onaylı Kurs  Programlarımızla mevcuttur.
M.EB. Onaylı Bateri Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz Hobi olarak da programlarına devam edebime imkanları vardır…
Bateri Dersi – Kursumuz bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla derslerimiz devam edilebilmektedir.
Evine Yeni Bateri Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçenize uygun ve indirimli bateri alabilme şansı olacaktır. Ayrıca evinde Baterisi bulunmayan öğrencilerimiz randevu alması durumunda Bateri Odalarımızda ücretsiz bir şekilde çalışma imkanı sunulmaktadır.

MEB Özel Senkron Müzik Kursu ,  MEB Özel Yıldız Senkron Müzik ve Resim Kursu ile MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Ankara Bateri Kursu
2024– 2025 Eğitim – Öğretim Yılı Bateri Dersi / Kursu DÖNEM KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.
Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ TANITIM Bateri DERSLERİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR
Ücretsiz Deneme Dersi Ön Kayıt Formu için Tıklayınız
Ayrıntılı Bilgi İçin ; 0312 251 49 19

 

Yorum Yazın