Bale Kursu / Dersi Eryaman

Ankara Etimesgut ilçesi Eryaman bölgesinde Bale Eğitimi arıyorsanız ; Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulları Senkron Müzik Batıkent Şubesinde Bale Eğitimi alabilirsiniz. Batıkent Şubemiz Eryaman’a 15 Dakika’lık mesafe de olup , Bale derslerimiz yaş ve seviyesine göre grup dersleri şeklinde haftada bir buçuk saat ‘lik eğitimler şeklinde , Haftada 1 Ders ( 1 Saat 15 Dakika ) Ayda 4 ders şeklinde planlanmaktadır.

Eryaman Bale Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Batıkent Şubemizde M.E.B. Onaylı Bale Programımız 3 seviyeden ve farklı Aşamalardan Oluşmaktadır. Hazırlık Seviyesi , Temel Bale Seviyesi ve İleri seviye Bale Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz ise Bale Eğitmenliği yapma hakkı kazanırlar. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kursu’muz Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

TANITIM DERSLERİMİZE KATILMAK İSTERSENİZ ;  ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ TANITIM BALE DERSİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR

Ayrıntılı Bilgi İçin ; 0312 251 49 19

Yorum Yazın