Çayyolu Müzik Kursu / Dersi

Ankara Çankaya ilçesi Çayyolu – Ümitköy bölgesinde Müzik Eğitimi arıyorsanız ; Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulları Senkron Müzik Ümitköy Şubesinde Müzik Eğitimi alabilirsiniz.

Ümitköy Şubemizde ; Piyano , Gitar , Keman , Bateri , Yan Flüt , Şan , Çello , Ukulele , Klarnet , Saksafon , Bağlama , Ud eğitimlerimiz verilmektedir.

Tüm Branşlarda Derslerimiz kişiye özel bire bir ders şeklinde , Haftada 1 Ders ( 50 Dakika ) Ayda 4 ders şeklinde planlanarak yapılmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz programlarının müsaitliğine göre de haftada 2 saatlik eğitimler alarak kurslarımıza devam edebilmektedir.

Tüm Branşlarda Eğitmenlik Sertifika Programımıza veya Konservatuvar Diploma Programımıza Katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz.

MEB Özel Ütopya Senkron Müzik ve Sanat Kursu’muz Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Çayyolu Müzik Kursu

tps://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Çayyolu Müzik Kursu / Dersi Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Piyano Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Piyano Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Müzik Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da piyano eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

Tanıtım derslerimize katılarak tüm programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi alma şansınız olacaktır.

2024 – 2025 Yılı Ankara Çayyolu Müzik Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın