Çayyolu Müzik Kursu / Dersi

Ankara Çankaya ilçesi Çayyolu – Ümitköy bölgesinde Müzik Eğitimi arıyorsanız ; Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulları Senkron Müzik Ümitköy Şubesinde Müzik Eğitimi alabilirsiniz.

Ümitköy Şubemizde ; Piyano , Gitar , Keman , Bateri , Yan Flüt , Şan , Çello , Ukulele , Klarnet , Saksafon , Bağlama , Ud eğitimlerimiz verilmektedir.

Tüm Branşlarda Derslerimiz kişiye özel bire bir ders şeklinde , Haftada 1 Ders ( 50 Dakika ) Ayda 4 ders şeklinde planlanarak yapılmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz programlarının müsaitliğine göre de haftada 2 saatlik eğitimler alarak kurslarımıza devam edebilmektedir.

Tüm Branşlarda Eğitmenlik Sertifika Programımıza veya Konservatuvar Diploma Programımıza Katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz.

MEB Özel Ütopya Senkron Müzik ve Sanat Kursu’muz Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Çayyolu Müzik Kursu

tps://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı ve London College of Music Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Enstrüman Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise mezun olduğu enstrümanın Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

Tanıtım derslerimize katılarak tüm programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi alma şansınız olacaktır.

2021 – 2022 Yılı Ankara Çayyolu Müzik Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın

    16 + 15 =


    hit counter