Bağlıca Piyano Kursu / Dersi

Ankara Etimesgut ilçesi Bağlıca bölgesinde Piyano Eğitimi arıyorsanız ; Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulları Senkron Müzik Ümitköy Şubesi veya Batıkent Şubelerimizde Piyano Eğitimi alabilirsiniz. Her 2 Şubemiz de bağlıca merkeze 10-15 dakikalık mesafe de olup , müfredatımız ve eğitim programlarımız tüm şubelerimizde aynı olmaktadır. Bulunduğunuz yerden hangi şubemize daha yakınsanız istediğiniz şubemizde eğitimi tercih edebilirsiniz.

Piyano Eğitimine başlamadan önce gerçekleştirdiğimiz ücretsiz tanıtım / deneme derslerimize katılarak eğitmenlerle tanışma ve programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilme imkanınız vardır.

Ayrıca evine yeni Piyano Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçelerine göre uygun ve indirimli piyano alabilme şansı olacaktır. Bu süreçte evinde piyanosu / enstrümanı olmayan öğrencilerimiz ise Kurs merkezlerimize gelerek Ücretsiz Piyano / Enstrüman çalışma imkanı tanınmaktadır.

Bağlıca Piyano Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Bağlıca Piyano Kursu Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Piyano Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Piyano Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Piyano Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da piyano eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

İleri düzey Piyano Programlarımız ise ;
Diploma Programlarımıza katılarak  Piyano Kursu Branşından Öğretmenlik Diploma Programıyla veya Konservatuvar düzeyinde Performans, Bestecilik Diplomalarıyla 2. Üniversite Bitirme imkanınız olacaktır.

*Bağlıca Piyano kursu fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan mail adresimize ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilir ümitköy veya batıkent şubemize  misafir olarak Ankara Bağlıca Piyano Kursu fiyatlarımız ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

2024 – 2025 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Bağlıca Piyano Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın