Yenimahalle Gitar Kursu / Dersi

Ankara Yenimahalle ilçesinde en iyi gitar dersini arıyorsanız, Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulu olan Senkron Müzik’in Batıkent şubesi sizin için kesinlikle doğru adres olacaktır.

Gitarı öğrenmenin değerini harika bir gitar öğretmeniyle değiştirebilecek hiçbir şey yoktur. İster ilk kez bir gitar seçiyor olun, ister bir rutinden kurtulmak ve yeteneklerinizi geliştirmek isteyen ileri düzey bir gitarist olun, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak gitar öğretmenine ihtiyacınız vardır.

Her yaşa ve her seviye de gitar eğitimlerinde temel amacımız bireyin rahat bir ortamda kaliteli gitar eğitimi almasını sağlamaktır. Dersler haftanın yedi günü mevcuttur. Gitar derslerimiz her öğrencinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilir. Kendi hızınızda adım adım, kişiye özel planlamalarla öğrenilmektedir. Kullanabileceğiniz çok sayıda gitar bulunan tam donanımlı Batıkent şubemizde gitar eğitimi alabilirsiniz.

Yenimahalle M.E.B. Onaylı Gitar Kursu Programımız 8 aşamadan oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da programlarına devam edebilmektedir. Kurs merkezimiz de; Klasik Gitar , Akustik Gitar , Bas Gitar , Elektro Gitar eğitimi alabilirsiniz.

Yenimahalle Gitar Dersi – Kursumuz her yaşta ve her seviye de bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla gitar derslerimiz devam edilebilmektedir.

Yenimahalle Gitar Kursu


https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kursu Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Ankara Gitar Kursu

Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA Gitar TANITIM DERSLERİMİZE KATILMANIZ MÜMKÜNDÜR

Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılarak Yenimahalle Gitar Tanıtım Dersini deneyimleyebilirsiniz. Ankara Yenimahalle Gitar Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.    Yorum Yazın