Yenimahalle Bale Kursu / Dersi

Ankara Yenimahalle ilçesinde en iyi bale kursu veren yeri arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Bale Derslerinde amacımız sadece güzel bir sanat formu ve kendini ifade etme yolu olmadığını gösterip, aynı zamanda bireyin tüm vücudu toplamasına yardımcı olmak, kaslarını güçlendirmek ve uzatmaktır. Bellek, denge, çekirdek kararlılığı ve esnekliği artırmak koordinasyon, müzikalite ve ritim duygusunu geliştirmek ve tabi ki de dans ederek serotonin seviyelerini arttırarak kişinin kendisini mutlu hissetmesini sağlamaktır.

Bale eğitimlerine 3-5 yaş aralığı, Bale eğitimine başlama yaşı olarak kabul edilir. Bale eğitimi için ideal bir yaş aralığı yoktur.

MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kursu Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Yenimahalle Bale Kurslarımız Ankara Batıkent Şubemizde M.E.B. Onaylı Kurs  Programlarımızla mevcuttur.

Yenimahalle Bale Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Yenimahalle M.EB. Onaylı Bale Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz Hobi olarak da programlarına devam edebime imkanları vardır…

Batıkent Şubemizde M.E.B. Onaylı Bale Programımız 3 seviyeden ve farklı Aşamalardan Oluşmaktadır. Hazırlık Seviyesi , Temel Bale Seviyesi ve İleri seviye Bale Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları başarıyla tamamlamaları durumunda ise Bale Eğitmenliği hakkı kazanabilirler. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

M.E.B. ONAYLI BALE KURSU / DERSİ EĞİTİMLERİMİZ 3 AŞAMADAN OLUŞMAKTADIR.

1- Bale Hazırlık Seviye Kurs Programı ( 3 – 5 Yaş arası )

2 – Seviyeli Bale Temel Eğitimi Kurs Programı ( 6 Yaş ve üzeri )

3- İleri Seviye bale Eğitimi Kurs Program  ( 13 Yaş ve Üzeri )

4 – 5 yaş arası bale kurs programımız ;  2 seviyeden oluşmaktadır. Toplam Eğitim süresi 128 saattir.

6 yaş ve üzeri temel eğitim bale kurs programımız ; 8 seviyeden oluşmaktadır. Toplam Eğitim Süresi 512 saattir.

13 yaş ve üzeri ileri seviye bale eğitimi kurs programımız , 4 seviyeden oluşmaktadır. Toplam Eğitim Süresi 640 Saattir.

Tüm Programları tamamlayan öğrencilerimiz Kurs bitirme belgesi alarak bale eğitmenliği yapma imkanı olacaktır.

Ankara Bale Kursu

Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA BALE TANITIM DERSLERİMİZE KATILMANIZ MÜMKÜNDÜR

Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılarak Yenimahalle Bale Tanıtım Dersini deneyimleyebilirsiniz. Ankara Yenimahalle Bale Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.    Yorum Yazın