Ümitköy Keman Kursu / Dersi

Ankara Çankaya ilçesinde Ümitköy / Çayyolu Bölgesinde Keman dersi arıyorsanız Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulları Senkron Müzik Ümitköy Şubemizde Keman Eğitimi alabilirsiniz. Ümitköy şubemizde keman eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz istedikleri gün ve saat de keman kursu alabilmektedirler… Eğitim müfredatımız her yaş ve her seviyedeki öğrenciye göre düzenlenmiştir. İlgi, Algı ve Müzik Kulağının gelişim düzeyine göre 6 yaşından itibaren notalı eğitim metoduyla keman derslerine başlanmaktadır.

Keman Kursu Eğitimine başlamadan önce gerçekleştirdiğimiz ücretsiz müziksel işitme testi ve Keman tanıtım derslerimize katılarak eğitmenlerle tanışma, keman enstrümanına yatkınlığa ve programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilme imkanınız vardır.

Ümitköy Keman Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Ümitköy Keman Kursu Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Keman Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Keman Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Keman Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da Keman eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

İleri düzey Keman Programlarımız ise ;
Diploma Programlarımıza katılarak  Keman Kursu Branşından Öğretmenlik Diploma Programıyla veya Konservatuvar düzeyinde Performans, Bestecilik Diplomalarıyla 2. Üniversite Bitirme imkanınız olacaktır.

Ümitköy Keman Kurslarımız Hafta da 1 Saat Ayda 4 Ders Şeklindedir. İsteğe bağlı olarak haftada 2 saat ‘lik programlarımızla da öğrencilerimiz devam etmektedir.

*Keman kursu fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan mail adresimize ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilir ümitköy şubemize  misafir olarak Ankara Ümitköy Keman Kursu fiyatlarımız ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
2024 – 2025 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Ümitköy Keman Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın