Bateri Kursu / Dersi Eryaman

Ankara Etimesgut ilçesi Eryaman bölgesinde Bateri Eğitimi arıyorsanız ; Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulları Senkron Müzik Batıkent Şubesinde Bateri Eğitimi alabilirsiniz. Batıkent Şubemiz Eryaman’a 15 Dakika’lık mesafe de olup , Bateri derslerimiz bire bir özel ders şeklinde , Haftada 1 Ders ( 50 Dakika ) Ayda 4 ders şeklinde planlanmaktadır.

Eryaman Bateri Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Eryaman Bateri Kursu Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Bateri Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Bateri Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Bateri Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da bateri eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kursu’muz Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

TANITIM DERSLERİMİZE KATILMAK İSTERSENİZ ;  ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ TANITIM Bateri DERSİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR

Ayrıntılı Bilgi İçin ; 0312 251 49 19

Yorum Yazın