Yetişkin ve Çocuklar için Resim Kursu Fiyatları Ne Kadar ?

Burada bilinmesi gereken en önemli unsurlardan biri resim derslerinin bire bir kişiye veya grup dersi şeklinde verildiğinden, maliyetler bulunduğunuz yere göre değiştiğidir. Bölgenizde özel bir sanat kursuna veya merkezine sahip olacak kadar şanslı olsanız bile, ders ücretleri yaşadığınız bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Ankara da Resim Kurslarının / derslerinin ortalama maliyeti 2021-2022 Yılı İçin ; Kendi  evinizde veya öğretmenin evinde  bire bir ders ( Özel Ders veya grup dersi şeklinde ) almak isterseniz saat lik ücreti 100 TL – 200 TL arası değişmektedir. Resim Kurs Fiyatları MEB’ e bağlı bir kurs merkezinde olursa 2 saat’lik fiyatı 100 TL – 200 TL arası değişmektedir. Resim Kurslarımız çocuk ve yetişkin olarak 2 grupa ayrılmaktadır. Ayrıca her grupda ki öğrencinin seviyesi ve teknik bilgisine göre de ayrılarak resim derslerimiz başlamaktadır.

Ankara Resim Kurslarımız Yıldız , Batıkent , Ümitköy , KuzuEffect Şubelerimizde M.E.B. Onaylı Kurs  Programlarımızla mevcuttur

Resim Kursu Ankara

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Senkron Müzik Ankara Resim Kurs Fiyatlarımız ve Kampanyalar hakkında Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılmak isterseniz Ankara Resim Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.

Yorum Yazın

20 − twenty =


hit counter