Piyano Kursu / Dersi Eryaman

Ankara Etimesgut ilçesi Eryaman bölgesinde Piyano Eğitimi arıyorsanız ; Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulları Senkron Müzik Batıkent Şubesinde Piyano Eğitimi alabilirsiniz. Batıkent Şubemiz Eryaman’a 15 Dakika’lık mesafe de olup , Piyano derslerimiz bire bir özel ders şeklinde , Haftada 1 Ders ( 50 Dakika ) Ayda 4 ders şeklinde planlanmaktadır.

MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kursu’muz Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

TANITIM DERSLERİMİZE KATILMAK İSTERSENİZ ;  ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ TANITIM Piyano DERSİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR

Piyano dersleri, birçok insan için popüler bir geleneksel klasik müzik seçimidir. Pek çok kişi popüler müzik, caz müziği, rock müziği vb müzikler ile ilgileniyor. Piyano Eğitimi almak ; kendini kanıtlanmış öğretim yöntemleriyle bu stilleri birleştirmek, teşvik etmek ve sürdürmek için harika bir yoldur.

Çocuklar için piyano dersleri eğlenceli olmalıdır. Sonuçta, piyano tartışmasız dünyadaki en popüler enstrümandır! Çoğu zaman, bu öğrenciler için ilk tercih edilen araçtır. Bu nedenle, piyano çalmayı öğrenirken tüm öğrencilerin olumlu bir deneyim yaşamaları kesinlikle zorunludur.

Yetişkinler için ise piyano dersleri çok çeşitli müzik tarzlarını kapsar. Amacımız, öğrencilerin piyano kursunda uzmanlaşmak istedikleri stil veya tür konusunda kendi kararlarını verebilmeleri için mümkün olduğunca çok farklı müzik türünü öğrenmelerine ve denemelerine olanak sağlamaktır. Klasik, Caz, Pop, Rock ve R & B’de özel dersler şeklinde sunuyoruz.

Senkron Müzik ve Sanat Kursun da yetişkinler ve çocuklar için piyano dersleri ile siz veya çocuğunuz asla sıkılmayacaksınız. Öğrencilerimize aile gibi davranılır ve piyano derslerimiz besleyici, teşvik edici ve destekleyici olacak şekilde tasarlanılır . Birey için piyanonun nasıl çalınacağını öğrenmek bir angarya olmamalıdır .dört gözle beklenen bir şey olmalıdır.

Eryaman Piyano Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Eryaman Piyano Kursu Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Piyano Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Piyano Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Piyano Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da piyano eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

2024 – 2025 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Eryaman Piyano Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın