Minik Parmaklar Piyanoda !

Ankara Senkron Müzik Kursun’da  çocuklar, küçük yaşlardan itibaren verilen müzik eğitimi ile geleceklerine şimdiden yön veriyorlar…
Senkron Müzik Kursunda  her yaş grubu öğrenciye verilen eğitimlerle, sanatın çeşitli dallarıyla erken yaşta tanıştırılıyor. Üç yaş grubu çocuklara verilen piyano eğitimi ile hem çocukların el kasları gelişiyor, hem de merakı olan öğrencilere ilerideki yaşamları için yön çizilmiş oluyor.
ğretmenleri eşliğinde piyanonun başına oturan minik öğrenciler, hem eğleniyor, hem de öğreniyorlar. Sadece piyano ile sınırlı kalmayan eğitimlerde aynı zamanda perküsyon aletleri kullanılarak vücut ve beden koordinasyonları gelişiyor.
Piyano küçük kasların gelişmesi için çok faydalı bir enstrüman” Senkron Müzik Kursunda  çocuklara özellikle ritim ağırlıklı dersler verilmektedir.Çünkü çocukların vücut ve beden koordinasyonlarının iyi gelişmesi öncelikle geliştirmek gerekmektedir.
 Senkron Müzik Kursunda verilen eğitimler sadece müzikle sınırlı kalmıyor ve sanatın bir çok dalında eğitimler veriliyor.
 3 – 5 yaş arası okul öncesi bireylerin hayatlarında ilk kez piyanoyla tanışmalarını sağlamak için merkezimizde ücretsiz tanıtım dersleri yapılmaktadır. Bu sayede birey piyanoyla tanışıp , müzik kulağı , ritim kulağu ve parmak yapısı hakkında da velilerimiz bilgilendirilmektedir.

Yorum Yazın