Yetişkin ve Çocuklar için Keman Kursu Fiyatları Ne Kadar ?

Müzik derslerinin çocuklar için ne kadar faydalı olduğunu  Matematik, Türkçe , dil sanatları ve diğer karmaşık bilişsel süreçleri geliştirmesinde ne kadar yardımcı olduğunu çoğumuz fark ediyoruz.

Çoğu ebeveyn gibi, çocuğunuzun Keman Dersine devam etmesini ve uzun vadeli ilgisini desteklemek için aile bütçenizden belirli miktar ayırmanız gerekir. Normal keman derslerinin / kurslarının maliyetini düşünmek doğal olsa da, gider denkleminde dikkate alınması gereken birkaç başka unsur daha var. Enstrümanın maliyetini ve eğitim için gereken aylık miktarı belirlemeniz gerekecek, ancak eğitmen seçiminizle ilgili belirli yönergeleri de göz önünde bulundurmalısınız.

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Burada bilinmesi gereken en önemli unsurlardan biri keman derslerinin bire bir kişiye özel verildiğinden, maliyetler bulunduğunuz yere göre değiştiğidir. Bölgenizde özel bir sanat kursuna veya merkezine sahip olacak kadar şanslı olsanız bile, ders ücretleri yaşadığınız bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Ankara da Keman Kurslarının / derslerinin 2024-2025 Yılı için ortalama maliyeti ; Kendi  evinizde veya öğretmenin evinde  bire bir ders ( Özel Ders ) almak isterseniz saat lik ücreti 700,00 TL – 1000,00 TL arası değişmektedir. Keman Kurs Fiyatları MEB’ e bağlı bir kurs merkezinde olursa saat’lik fiyatı 600,00 TL – 900,00 TL arası değişmektedir. Yine Online Keman Eğitimi almak istemeniz durumun da da saatlik olarak 600,00 TL – 900,00 TL arası fiyatlar karşımıza çıkmaktadır.

Ankara Keman Kurslarımız Kızılay ,Yıldız , Batıkent , Ümitköy , OneTower Şubelerimizde mevcuttur

NOT :  Keman Kursu Sertifika Programı’nın Tüm Kurlarını Tamamlayan Kursiyerlerin Kazandığı Kurs Bitirme Belgesi ; Usta Öğreticilik düzeyinde olup , Konservatuvar Lise Mezuniyeti veya Güzel Sanatlar Lisesi Mezuniyet denkliğindedir.

Senkron Müzik Ankara Keman Kurs Fiyatlarımız ve Kampanyalar hakkında Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılmak isterseniz Ankara Keman Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.

Neden Senkron Müzik ve Sanat Kurslarında Keman Eğitimini Tercih Etmelisiniz ?

  1. Alanında Lider Eğitmenler: Müzik, resim ve bale alanlarında uzmanlaşmış eğitmenlerimizle öne çıkıyoruz. Öğrencilerimiz, en deneyimli ve yetkin eğitmenler eşliğinde eğitim alarak potansiyellerini maksimize edebiliyorlar.
  2. Geniş Sanat Kataloğu ve Çeşitlilik: Şubelerimizde sunulan geniş sanat kataloğu ile öğrencilerimize farklı sanat disiplinlerini keşfetme fırsatı sunuyoruz. Bu da onların yaratıcılıklarını geliştirmelerine ve kendilerini çok yönlü bir şekilde ifade etmelerine olanak tanıyor.
  3. Bireysel Gelişim ve İlgi Alanlarına Yönelik Eğitim: Öğrencilerimizin bireysel gelişimine odaklanarak, ilgi ve yeteneklerine uygun eğitim programları sunuyoruz. Bu sayede her öğrencimizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı oluyoruz.
  4. Yaratıcı Ortam ve İlham Verici Atmosfer: Sanatın doğasında var olan yaratıcılığı destekleyen bir ortam ve ilham verici bir atmosfer sunarak, öğrencilerimizin sanatsal gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.
  5. Kapsamlı Kariyer Destek Hizmetleri: Öğrencilerimizin mezuniyet sonrası kariyerlerine yönelik kapsamlı destek hizmetleri sunarak, onların sektörde başarılı olmalarını sağlıyoruz.

Sonuç olarak, alanında lider eğitmenler, geniş sanat kataloğu ve çeşitlilik, bireysel gelişim odaklı eğitim, yaratıcı ortam ve ilham verici atmosfer, ve kapsamlı kariyer destek hizmetleri sunarak, öğrencilerimize benzersiz bir sanat eğitimi deneyimi yaşatıyoruz. Biz, öğrencilerimizin sanatsal yeteneklerini en üst seviyeye çıkarmalarına ve başarılı bir kariyer inşa etmelerine yardımcı olmak için buradayız

2023-2024 Yılı Güncel Kurs Ücretlerimiz için Tıklayınız.

2024 – 2025 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Keman Kursu Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.     

    Yorum Yazın