Yetişkin ve Çocuklar için Gitar Kursu Fiyatları Ne Kadar ?

Öncelikle bilinmesi gereken en önemli unsur ; çocuklar ve yetişkinler için bir gitar dersinin ücreti ; yaşa , seviye ve kişiye göre değişkenlik göstermemesidir. Ayrıca her yaşta kişi parmak yapısında herhangi bir engel olmaması durumunda gitar çalabilir ve gitar eğitimi alabilmektedir. . Gitar Kursuna küçük yaşta ve ileri ki yaşta tüm bireyler katılabilir.Çocuklar ve yetişkinler için gitar dersinin ücreti ; yaşına , seviyesine ve çaldığı enstrümana göre değişmemektedir. Her yaş grubundaki bireylerin parmak yapısında herhangi bir engel olmaması durumunda gitar çalabilir ve gitar eğitimi alabilmektedir. Gitar Eğitimi almak isteyen bireylerin öncelikle karar vermesi gereken gitar eğitimini nerede almak istediği olacaktır. Günümüzde gitar eğitimi almak isteyenler kurs merkezlerinde yada kendi evinde enstrüman eğitim almayı tercih ettikleri görülmektedir.. Eğer ki Kurs merkezlerini tercih ederseniz Kendinizi resmi olarak belgelendirmiş olup , sertifika ve diploma programlarına katılarak usta öğretici düzeyinde Gitar Eğitmenliği yapabilirsiniz.

Ankara Gitar Kurslarımız Kızılay , Yıldız , Batıkent , Ümitköy , OneTower Şubelerimizde M.E.B. Onaylı Kurs  Programlarımızla mevcuttur

NOT :  Gitar Kursu Sertifika Programı’nın Tüm Kurlarını Tamamlayan Kursiyerlerin Kazandığı Kurs Bitirme Belgesi ; Usta Öğreticilik düzeyinde olup , Konservatuvar Lise Mezuniyeti veya Güzel Sanatlar Lisesi Mezuniyet denkliğindedir.

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Ankara da Gitar Kurslarının ortalama maliyeti 2023 – 2024 Yılı için ; Kendi  evinizde veya öğretmenin evinde  bire bir ders ( Özel Ders ) almak isterseniz saat lik ücreti 700,00 TL –1000,00 TL arası değişmektedir. Gitar Kurs Fiyatları MEB’ e bağlı bir kurs merkezinde olursa saat’lik fiyatı 600,00 TL – 900,00 TL arası değişmektedir. Yine Online Gitar Eğitimi almak istemeniz durumun da da saatlik olarak 600,00 TL – 900,00 TL arası fiyatlar karşımıza çıkmaktadır.

2023 – 2024 Eğitim / Öğretim Yılı Senkron Müzik Ankara Gitar Kurs Fiyatlarımız ve Kampanyalar hakkında Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılmak isterseniz Ankara Gitar Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.

2023 – 2024 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Gitar Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.
     

    Yorum Yazın