Keman Kursu / Dersi Eryaman

Ankara Etimesgut ilçesi Eryaman bölgesinde Keman Eğitimi arıyorsanız ; Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulları Senkron Müzik Batıkent Şubesinde Keman Eğitimi alabilirsiniz. Batıkent Şubemiz Eryaman’a 15 Dakika’lık mesafe de olup , Keman derslerimiz bire bir özel ders şeklinde , Haftada 1 Ders ( 50 Dakika ) Ayda 4 ders şeklinde planlanmaktadır.

MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kursu’muz Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

TANITIM DERSLERİMİZE KATILMAK İSTERSENİZ ;  ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ TANITIM Keman DERSİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR

Ayrıntılı Bilgi İçin ; 0312 251 49 19

Kemanlar, tam boydan (4/4 olarak adlandırılır), çok küçük çocuklar için ( 4-5 yaş arası ) 1/16 boyutuna kadar birçok farklı boyutta mevcuttur. Çocuklar büyüdükçe küçük keman satın almak genellikle pratik değildir. Çocuğunuz tam boyuta ulaştığında, müzikal gelişiminizi ve potansiyelinizi yansıtan iyi bir Keman satın alabilirsiniz. Keman Tanıtım Derslerimize katılarak keman boyu ‘nun belirlenmesi için Öğretmenlerimiz doğru boyut için tavsiyede bulunabilir, müzik mağazalarından biri de çocuğunuzu doğru enstrüman için yönlendirebilir.

M.E.B. Onaylı ve LCM Piyano Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Keman Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Keman Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

2021 – 2022 Yılı Ankara Eryaman Keman Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın

    eleven − 8 =


    hit counter