Keman Kursu / Dersi Eryaman

Ankara Etimesgut ilçesi Eryaman bölgesinde Keman Eğitimi arıyorsanız ; Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulları Senkron Müzik Batıkent Şubesinde Keman Eğitimi alabilirsiniz. Batıkent Şubemiz Eryaman’a 15 Dakika’lık mesafe de olup , Keman derslerimiz bire bir özel ders şeklinde , Haftada 1 Ders ( 50 Dakika ) Ayda 4 ders şeklinde planlanmaktadır.

Kemanlar, tam boydan (4/4 olarak adlandırılır), çok küçük çocuklar için ( 4-5 yaş arası ) 1/16 boyutuna kadar birçok farklı boyutta mevcuttur. Çocuklar büyüdükçe küçük keman satın almak genellikle pratik değildir. Çocuğunuz tam boyuta ulaştığında, müzikal gelişiminizi ve potansiyelinizi yansıtan iyi bir Keman satın alabilirsiniz. Keman Tanıtım Derslerimize katılarak keman boyu ‘nun belirlenmesi için Öğretmenlerimiz doğru boyut için tavsiyede bulunabilir, müzik mağazalarından biri de çocuğunuzu doğru enstrüman için yönlendirebilir.

Eryaman Keman Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Eryaman Keman Kursu Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Keman Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Keman Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Keman Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da Keman eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kursu’muz Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

TANITIM DERSLERİMİZE KATILMAK İSTERSENİZ ;  ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ TANITIM Keman DERSİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR

Ayrıntılı Bilgi İçin ; 0312 251 49 19

2024 – 2025 Yılı Ankara Eryaman Keman Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın