Ümitköy Gitar Kursu / Dersi

Ankara Çankaya ilçesinde Ümitköy Çayyolu Bölgesinde Gitar dersi arıyorsanız Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulları Senkron Müzik Ümitköy Şubemizde gitar eğitim alabilirsiniz. Ümitköy şubemizde gitar eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz istedikleri gün ve saat de gitar kursu alabilmektedirler… Eğitim müfredatımız her yaş ve her seviyedeki öğrenciye göre düzenlenmiştir. İlgi, algı ve parmak yapısının gelişim düzeyine göre 6 yaşından itibaren notalı eğitim metoduyla gitar derslerine başlanmaktadır. Gitar Eğitimine yeni başlamayı düşünenler için Klasik Gitar Eğitimiyle başlamasını tavsiye ediyoruz. Yaş ve Müzikal seviyesi ilerledikçe Akustik gitar veya Elektro Gitar Eğitimlerine geçiş yapılabilmektedir.

Gitar Kursu Eğitimine başlamadan önce gerçekleştirdiğimiz ücretsiz tanıtım derslerimize katılarak eğitmenlerle tanışma ve programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilme imkanınız vardır.

Ümitköy Gitar Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Ümitköy Gitar Kursu Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Gitar Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Gitar Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Gitar Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da Gitar Eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

İleri düzey Gitar Programlarımız ise ;
Diploma Programlarımıza katılarak  Gitar Kursu Branşından Öğretmenlik Diploma Programıyla veya Konservatuvar düzeyinde Performans, Bestecilik Diplomalarıyla 2. Üniversite Bitirme imkanınız olacaktır.
Ankara Gitar Kursu
*Gitar kursu fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan mail adresimize ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilir ümitköy şubemize  misafir olarak Ankara Ümitköy Gitar Kursu fiyatlarımız ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

2024 – 2025 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Ümitköy Gitar Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın