Çocuklar için Drama Kursu Fiyatları Ne Kadar ?

Burada bilinmesi gereken en önemli unsurlardan biri drama derslerinin grup dersi şeklinde verildiğinden, maliyetler bulunduğunuz yere göre değiştiğidir. Bölgenizde özel bir sanat kursuna veya merkezine sahip olacak kadar şanslı olsanız bile , ders ücretleri yaşadığınız bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Ankara Yaratıcı Drama Kursu ; OneTower Şubemiz ve Batıkent Şubemizde MEB Onaylı Kurs Programızla mevcuttur. Yaratıcı Drama Bireylerin bir yaşantıyı, bir olayı, bir fikri ve kimi zaman soyut bir kavramı ya da davranışı; doğaçlama, rol oynama v.b. teknikler yardımıyla bir grup çalışması içinde “oyunsu” süreçlerde canlandırmasıdır. Eğitim ve öğretimde drama’nın işlevi oldukça önemlidir. Yaratıcı drama da çocuk kendini, canlandırdığı kişi veya nesnenin yerine koyarak onun karşılaştığı durumlarla empati yapar” Oyunculuk, başkalarının kişiliğini özümseme ve kendi deneyimlerinden bazılarını ekleme meselesidir. Aslında Yaratıcı Drama hayatının provasıdır diyebiliriz.

yaratıcı drama kursu ankara

Ankara da Drama Kurslarının / derslerinin ortalama maliyeti 2021-2022 Yılı İçin ; Drama Kurs Fiyatları MEB’ e bağlı bir kurs merkezinde olursa 2 saat’lik fiyatı 80 TL – 150 TL arası değişmektedir. Drama Kurslarımız çocuk gruplarımızdan oluşmaktadır.. Ayrıca her grupda ki öğrencinin seviyesi ve teknik bilgisine göre de ayrılarak drama derslerimiz başlamaktadır.

Ankara Drama Kurslarımız ; Batıkent ve KuzuEffect Şubelerimizde M.E.B. Onaylı Kurs  Programlarımızla mevcuttur

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

Senkron Müzik Ankara Drama Kurs Fiyatlarımız ve Kampanyalar hakkında Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılmak isterseniz Ankara Drama Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.

Yorum Yazın