Bale Kursu Batıkent Ankara

Ankara Bale Kursu Batıkent semtinde en iyi bale kursu veren yeri arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Bale dersleri almak; duruşunuzu, esnekliğinizi geliştirmenin, kaslarınızı güçlendirmenin ve bir balerin duruşunu, zarafetini kazanmak için harika bir seçimdir. Kurslarımız sizi düşünerek tasarlanmıştır.

MEB Onaylı Bale Programlarımızla öğrencilerimize, dans eğitimlerini tam akredite bir yeterlilikle tamamlama fırsatı verilir. Öğrencilerimizin refahını, hayallerini ve özlemlerini önemsiyoruz.

M.EB. Onaylı Bale Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz Hobi olarak da programlarına devam edebime imkanları vardır

Batıkent Bale Kursu / Dersi M.E.B. Onaylı Bale Programımız 3 seviyeden ve farklı Aşamalardan Oluşmaktadır. Hazırlık Seviyesi , Temel Bale Seviyesi ve İleri seviye Bale Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Milli Eğitim Bakanlığının Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Bale Eğitmenliği ve Konservatuar bölümünün Lise mezuniyet hakkı kazanabilirler. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

Bale Kursu Batıkent

https://www.instagram.com/senkronmuzikvesanatkursu/

Ankara Bale Kurslarımızda ;

Temel Hareketler ve Teknikler: Öğrencilerimize bale sanatının temel hareketleri ve teknikleri üzerinde çalışma fırsatı sunarız. Bu, barre çalışmaları, adım dizileri, piruetler ve diğer temel bale hareketlerini içerebilir.

Esneklik ve Güç Geliştirme: Bale, vücut esnekliği ve gücünün önemli olduğu bir sanattır. Bale kursumuzda, öğrencilerin vücutlarını esnek ve güçlü tutabilmeleri için özel egzersizler sunarız.

Choreography (Koreografi): Eğitimlerimizin ilerleyen aşamasında, belirli bir koreografi üzerine çalışma gösterilmektedir. Kursiyerlerimize belirli bir performans veya gösteri için koreografi öğretilir.

Performans Fırsatları: Bale Kurslarımızda , öğrencilere sahne deneyimi kazanma fırsatı sunarız. Öğrencilerimiz, aileleri ve arkadaşları önünde bale becerilerini sergileme şansını ulaşırlar.

Seviyelere Göre Programlar: Bale kurslarımız genellikle başlangıçtan ileri seviyeye kadar farklı düzeylerde programlar sunarız. Öğrencilerimizin bu sayede bale eğitimini kademeli olarak ilerletebilmelerine olanak tanımış oluruz.

Ankara Bale Kursu

Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılarak Batıkent Bale Tanıtım Dersini deneyimleyebilirsiniz. Ankara Batıkent Bale Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.

2024 – 2025 Eğitim – Öğretim Yılı Ankara Bale Kursu / Dersi DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.    Yorum Yazın