Bale Kursu / Dersi Batıkent

Ankara Batıkent semtinde en iyi bale kursu veren yeri arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Bale dersleri almak; duruşunuzu, esnekliğinizi geliştirmenin, kaslarınızı güçlendirmenin ve bir balerin duruşunu, zarafetini kazanmak için harika bir seçimdir. Kurslarımız sizi düşünerek tasarlanmıştır.

MEB Onaylı Bale Programlarımızla öğrencilerimize, dans eğitimlerini tam akredite bir yeterlilikle tamamlama fırsatı verilir. Öğrencilerimizin refahını, hayallerini ve özlemlerini önemsiyoruz.

M.EB. Onaylı Bale Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz Hobi olarak da programlarına devam edebime imkanları vardır

Batıkent Bale Kursu / Dersi M.E.B. Onaylı Bale Programımız 3 seviyeden ve farklı Aşamalardan Oluşmaktadır. Hazırlık Seviyesi , Temel Bale Seviyesi ve İleri seviye Bale Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Bale Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet hakkı kazanabilirler. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir.

Bale Kursu Batıkent
Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ TANITIM Bale DERSLERİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR
Ankara Bale Kursu

Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılarak Batıkent Bale Tanıtım Dersini deneyimleyebilirsiniz. Ankara Batıkent Bale Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin ; 0312 251 49 19    Yorum Yazın

    18 + seven =


    hit counter