Yenimahalle Bateri Kursu / Dersi

Ankara Yenimahalle ilçesinde en iyi bateri dersini arıyorsanız, Türkiye’nin En Büyük Sanat Okulu olan Senkron Müzik’in Batıkent Şubesi sizin için kesinlikle doğru adres olacaktır.

Bateri konusunda tamamen yeniyseniz veya geçmişte biraz ders aldıysanız ve tekrar çalmaya başlamak istiyorsanız, bateri derslerimiz sizi bekliyor. Üzerine inşa edebileceğiniz ve onun üzerinden rahatça ilerleyebileceğiniz güçlü bir temel oluşturmanıza yardımcı olacağız. Bateri kurslarımız bire bir özel ders şeklindedir. Yenimahalle M.E.B. onaylı Bateri Kursu Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da programlarına devam edebilmektedir.

Yenimahalle Bateri Kursu / Dersi Programlarımıza ; İster Hobi kursu olarak gelebilir , ister de resmi sertifika programlarımıza katılarak kendinizi belgelendirebilirsiniz. M.E.B. Onaylı ve LCM Bateri Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. Piyano Programlarımıza devam eden öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programına ve London College of Music Diploma programlarına katılarak kendilerini sertifikalandırabilir. Tüm kurları tamamlamaları durumunda ise Bateri Eğitmenliği ve Müzik Koleji mezuniyet Hakkı kazanabilirler. M.E.B. Sertifika Programını tamamlamanız durumunda ise Eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazanmış olup , tüm resmi ve özel kurumlar da Bateri Eğitimliği yapabilirsiniz.. İsteyen öğrencilerimiz hobi olarak da ders programlarına devam edebilmektedir

Yenimahalle Bateri Dersi – Kursumuz her yaşta ve her seviye de bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla bateri derslerimiz devam edilebilmektedir.

Yenimahalle Bateri Kursu

https://www.instagram.com/senkronmuzikkursu/

MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kursu Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Ankara Bateri Kursu

Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA Bateri TANITIM DERSLERİMİZE KATILMANIZ MÜMKÜNDÜR

Daha detaylı bilgi ve Ücretsiz tanışma derslerimize katılarak Yenimahalle Bateri Tanıtım Dersini deneyimleyebilirsiniz. Ankara Yenimahalle Bateri Kursu / Dersi Randevu için Ücretsiz Tanıtım Dersi Formu Bölümümüzü doldurabilirsiniz.    Yorum Yazın