Minik Eller Piyanoda !

Ankara Senkron Müzik  Piyano Kursun’da  çocuklar, küçük yaşlardan itibaren verilen müzik eğitimi ile geleceklerine şimdiden yön veriyorlar…

Piyano Egitimi
Piyano Egitimi
Senkron Müzik Kursunda  her yaş grubu öğrenciye verilen eğitimlerle, sanatın çeşitli dallarıyla erken yaşta tanıştırılıyor. Üç yaş grubu çocuklara verilen piyano eğitimi ile hem çocukların el kasları gelişiyor, hem de merakı olan öğrencilere ilerideki yaşamları için yön çizilmiş oluyor.
Öğretmenleri eşliğinde piyanonun başına oturan minik öğrenciler, hem eğleniyor, hem de öğreniyorlar. Sadece piyano ile sınırlı kalmayan eğitimlerde aynı zamanda perküsyon aletleri kullanılarak vücut ve beden koordinasyonları gelişiyor.
erken yaş piyano kursu
erken yaş piyano kursu
Piyano küçük kasların gelişmesi için çok faydalı bir enstrüman” Senkron Müzik Kursunda  çocuklara özellikle ritim ağırlıklı dersler verilmektedir.Çünkü çocukların vücut ve beden koordinasyonlarının iyi gelişmesi öncelikle geliştirmek gerekmektedir.
 Senkron Müzik Kursunda verilen eğitimler sadece müzikle sınırlı kalmıyor ve sanatın bir çok dalında eğitimler veriliyor.
 3 – 5 yaş arası okul öncesi bireylerin hayatlarında ilk kez piyanoyla tanışmalarını sağlamak için merkezimizde ücretsiz tanıtım dersleri yapılmaktadır. Bu sayede birey piyanoyla tanışıp , müzik kulağı , ritim kulağı ve parmak yapısı hakkında da velilerimiz bilgilendirilmektedir.

Ücretsiz Tanıtım Dersi Randevusu için ;

Ön Kayıt

Yorum Yazın