Günümüz koşullarında herkes için en etkili, en hızlı ve en kolay iletişim aracı olan internet artık enstrüman öğreniminiz ve gelişiminiz için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz yerde istediğiniz saatlerde ve koşullarda piyano , gitar , keman , saksafon , bağlama , yan flüt dersi almanız online eğitimlerimiz sayesinde mümkün, hem de canlı olarak yapılabilmektedir.

İnternetten youtube gibi video izleme sitelerinden videoları izleyerek enstrüman öğrenmek bile bir çoğumuzun işine gelirken bir de bunun size özel olduğunu düşünün? Nerede olursanız olun, vaktiniz olmamasını artık bahane etmeniz gerek yok, müzik kursunun uzakta olmasını bahane etmenize gerek yok, çünkü online derslerimiz ile nerede, ne zaman isterseniz internet üzerinden enstrüman dersi alabilirsiniz.

İnternetin getirdiği imkanlar ile artık dünyanın pek çok yerinde üniversiteler bile internet aracılığı ile “uzaktan müzik eğitimi” vermektedir.

Bu dersler, daha çok öğretmenin sınıfta öğrencileri ile yüz yüze yaptığı dersleri destekleyici olarak kullanılmaktadır. Fakat İnternet ile müzik alanında uzaktan eğitim,  müzikseverlerin yaşam boyu eğitimlerine de katkı sağlamaktadır.

Web-tabanlı online eğitim için online müzik dersi sistemimize a üye olmanız , skype kurmanız ve bir adet kameranızın olması yeterli olacaktır. Ayrıntılı Bilgi İçin ; 0312 424 19 10 u arayarak Bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

# online gitar dersi # online piyano dersi # online keman dersi # online saksafon dersi # online bağlama dersi # online yan flüt dersi