Gitar Kursu / Dersi Batıkent

Gitar Kurslarımız Ankara Batıkent Şubemizde M.E.B. Onaylı Kurs  Programlarımızla mevcuttur.
Merkezimiz de Klasik Gitar , Akustik Gitar , Elektro Gitar , Bass Gitar ve Flamenko Gitar Eğitimleri verilmektedir.
M.EB. Onaylı Gitar Programımız 8 Aşamadan Oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz Hobi olarak da programlarına devam edebime imkanları vardır…
Gitar Dersi – Kursumuz bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla derslerimiz devam edilebilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak 2 kişilik grup derslerimiz yapılabilmektedir. Grup derslerimizde 2 kişi haftada 1 saat şeklindedir.
Evine Yeni Gitar Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçenize uygun ve indirimli Gitar alabilme şansı olacaktır. Ayrıca evinde Gitarı bulunmayan öğrencilerimiz randevu alması durumunda Gitar Odalarımızda ücretsiz bir şekilde çalışma imkanı sunulmaktadır.

Senkron Müzik ve Sanat Kursu Resmi İnstagram Sayfamız İçin tıklayınız !!!

MEB Özel Senkron Müzik Kursu ,  MEB Özel Yıldız Senkron Müzik ve Resim Kursu ile MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

2024 – 2025 Eğitim – Öğretim Yılı Gitar Dersi / Kursu DÖNEM KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.
Ankara Gitar Kursu

Not: ÖNCEDEN GİTAR DERSİ RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ TANITIM Gitar DERSLERİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR

Ücretsiz Gitar Kursu Deneme Dersi Ön Kayıt Formu için Tıklayınız

Ayrıntılı Bilgi İçin ; 0312 251 49 19

Yorum Yazın