Piyano

Piyano Dersi / Kursu Ankara

 

Piyano Kurslarımız Ankara Kızılay ,Yıldız , Batıkent Şubelerimizde M.E.B. Onaylı Kurs  Programlarımızla mevcuttur; Piyano Derslerimiz Başlangıç aşamasında duruş tutuş ön plandadır,amaç doğru basan parmaklar ve doğru açıda parmaklara destek olan elleri ,şimdiye kadar tanımadıkları bir eğlenceye karıştırmak.Orta DO pozisyonunu esas alarak başlangıç yapılır öncelik dar alanda kısa paslaşmalarla elleri ısındırmak.Piyanoyu tanımaya başlayınca eller,alıp başını 88 tuşun her birini tanımak istiyor. Etüdlerle,gamlarla destekleyip başlıyoruz minik minik parçaları çalmaya.Derken bir bakmışsınız tuşların efendisi olmuşsunuz
*Piyano kursuna yeni başlayıp henüz enstrümanını almamış öğrencilerimize,müzik eğitim merkezimiz randevu alarak ,piyano odalarını ücretsiz olarak temin etmektedir.
Piyano Kursu eğitimini doğru zamanda, doğru kişilerden, doğru yöntem ve materyalle almaya başlayan istekli bir öğrencinin, kişisel gelişimine önemli bir katkı sağlandığı açıktır.
Piyano eğitimin de öncelikle amacımız küçük yaşlarda ki bireyler de enstrümanı sevdirmeye çalışıp, müzik duygusunu geliştirmeye çalışmaktır. 

 

 

Hiçbir zaman geç değil! siz ya da çocuğunuz için sanatı daha fazla ertelemeyin…
MEB Özel Senkron Müzik Kursu ,  MEB Özel Yıldız Senkron Müzik ve Resim Kursu ile MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

 

Ayrıca evine Yeni Piyano Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçenize uygun ve indirimli piyano alabilme şansı olacaktır.
Not: Piyano Dersi – Kursumuz bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla derslerimiz devam edilebilmektedir.
Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ YARIM SAATLİK TANITIM Piyano DERSLERİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR
Not: Tüm Şubelerimizde Ücretsiz Piyano Çalışma İmkanı Sağlanmaktadır.
Ücretsiz Deneme Dersi Ön Kayıt Formu için Tıklayınız
Senkron Müzik Piyano Kursu ve Dersi
”Trinity College London of Music”in
Ankara’daki Yetkili Piyano eğitimi ve sınav merkezidir.
Hobi Kurs Programlarımızla beraber işleyen Sertifika veya Diploma Programlarımıza katılabilme imkanınız vardır…
Öğrenci seviyesine göre öğretmenin tespit ettiği dereceden başlayabilir. Trinity Programımız ile Grade 8 mezunu, tüm dünyada geçerli müzik lisesinden mezun  olabilme imkanınız olacaktır.
İleri düzey Programlarımız ise ;
Diploma Programlarımıza katılarak Piyano Branşından Öğretmenlik Diploma Programıyla veya Konservatuvar düzeyinde Performans, Bestecilik Diplomalarıyla 2. Üniversite Bitirme imkanınız olacaktır.
*Daha detaylı bilgi edinmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan SENKRON MÜZİK EĞİTİM MERKEZİ mail adresimiz ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçiniz ya da müzik eğitim merkezimize misafir olunuz.
2020 – 2021 Yılı Piyano Dersi / Kursu DÖNEM KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ.3 Tane Yorum

 • Sinem
  Yayınlandı Aralık 21, 2018 8:35 am 7Likes

  Oğlum 4 yaşında piyano için uygunudur kaç yaş aralığı ve oneriyorsunuz

  • admin
   Yayınlandı Aralık 26, 2018 9:39 am 1Likes

   Piyano Eğitimine 4 Yaşından itibaren başlanmaktadır. Öğrencinin müzikal algısı ve motor becerilerinin gözlemlenmesi gerekmektedir. Ücretsiz Tanışma Dersinde Piyano Eğitmenlerimizin onay vermesi durumunda derslere başlanmaktadır. Uygun olmaması durumunda okul öncesi müzik eğitimi programımız olan ORff Eğitimiyle öncelikle derslere başlanması gerekmektedir.

 • MJ
  Yayınlandı Nisan 26, 2020 1:25 pm 0Likes

  Merhaba.

  Kızı (6 yaşında) yaz aylarında Org derslerine kaydetmek istiyorum. Ne ücretleri lütfen?
   Bana ne tür bir Org almamız gerektiğini önerebilir misin? uygun fiyatlı bir şey istiyoruz, böylece kızımız evde derslerden sonra pratik yapabilir. teşekkürler ve saygılar

Yorum Yazın

× Whatsapp İletişim Hattı

hit counter