Piyano

Piyano Dersi / Kursu Ankara

 

Piyano Kurslarımız Hakkında Bilgi ; Başlangıç aşamasında duruş tutuş ön plandadır,amaç doğru basan parmaklar ve doğru açıda parmaklara destek olan elleri ,şimdiye kadar tanımadıkları bir eğlenceye karıştırmak.Orta DO pozisyonunu esas alarak başlangıç yapılır öncelik dar alanda kısa paslaşmalarla elleri ısındırmak.Piyanoyu tanımaya başlayınca eller,alıp başını 88 tuşun her birini tanımak istiyor. Etüdlerle,gamlarla destekleyip başlıyoruz minik minik parçaları çalmaya.Derken bir bakmışsınız tuşların efendisi olmuşsunuz
*Piyano kursuna yeni başlayıp henüz enstrümanını almamış öğrencilerimize,müzik eğitim merkezimiz randevu alarak ,piyano odalarını ücretsiz olarak temin etmektedir.
Piyano Kursu eğitimini doğru zamanda, doğru kişilerden, doğru yöntem ve materyalle almaya başlayan istekli bir öğrencinin, kişisel gelişimine önemli bir katkı sağlandığı açıktır.

 

 

Hiçbir zaman geç değil! siz ya da çocuğunuz için sanatı daha fazla ertelemeyin…
MEB Özel Senkron Müzik Kursu  ile MEB Özel Yıldız Senkron Müzik ve Resim Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

 

Ayrıca evine Yeni Piyano Alacak Öğrencilerimiz için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından Bütçenize uygun ve indirimli piyano alabilme şansı olacaktır.
Not: Piyano Dersi – Kursumuz bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla derslerimiz devam edilebilmektedir.
Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ YARIM SAATLİK TANITIM Piyano DERSLERİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR
Not: Tüm Şubelerimizde Ücretsiz Piyano Çalışma İmkanı Sağlanmaktadır.
Ücretsiz Deneme Dersi için Tıklayınız
Senkron Müzik Piyano Kursu ve Dersi
”Trinity College London of Music”in
Ankara’daki Yetkili Piyano eğitimi ve sınav merkezidir.
Hobi Kurs Programlarımızla beraber işleyen Sertifika veya Diploma Programlarımıza katılabilme imkanınız vardır…
Öğrenci seviyesine göre öğretmenin tespit ettiği dereceden başlayabilir. Trinity Programımız ile Grade 8 mezunu, tüm dünyada geçerli müzik lisesinden mezun  olabilme imkanınız olacaktır.
İleri düzey Programlarımız ise ;
Diploma Programlarımıza katılarak Piyano Branşından Öğretmenlik Diploma Programıyla veya Konservatuvar düzeyinde Performans, Bestecilik Diplomalarıyla 2. Üniversite Bitirme imkanınız olacaktır.
*Daha detaylı bilgi edinmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan SENKRON MÜZİK EĞİTİM MERKEZİ mail adresimiz ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçiniz ya da müzik eğitim merkezimize misafir olunuz.

2 Comments

 • Sinem
  Gönderildi Aralık 21, 2018 8:35 am 7Likes

  Oğlum 4 yaşında piyano için uygunudur kaç yaş aralığı ve oneriyorsunuz

  • admin
   Gönderildi Aralık 26, 2018 9:39 am 1Likes

   Piyano Eğitimine 4 Yaşından itibaren başlanmaktadır. Öğrencinin müzikal algısı ve motor becerilerinin gözlemlenmesi gerekmektedir. Ücretsiz Tanışma Dersinde Piyano Eğitmenlerimizin onay vermesi durumunda derslere başlanmaktadır. Uygun olmaması durumunda okul öncesi müzik eğitimi programımız olan ORff Eğitimiyle öncelikle derslere başlanması gerekmektedir.

Yorum Yapın

× Whatsapp İletişim Hattı Powered by QuadLayers
hit counter